Bieg

Woda i zdrowy styl życia

Obecnie z każdej strony atakują nas treści promujące zdrowy styl życia. Wielu z nas wie jaki wpływ ma sposób odżywiania na nasze zdrowie, intuicyjnie wiemy, że nasza dieta powinna być bogata w owoce i warzywa. Podobnie jest ze sportem. Ruch, obok sposobu odżywiania, stanowi podstawę naszego stylu życia. Wiele poradników nakazuje też pić dużo wody, około 1.5 do 2 litrów dziennie. Żaden nie wspomina jednak o tym, jaką wodę powinniśmy pić. Otóż wodą, która jest zdecydowanie najlepsza dla naszego organizmu jest woda alkaliczna.

Woda alkaliczna to bogate źródło składników, które usuwają toksyny z naszego ciała. Jej wartości antyoksydacyjne sprawiają, że czujemy się lżejsi i mocniejsi. Woda ta pomaga nam przywrócić właściwe Ph skóry, dzięki temu mamy odpowiedni stosunek stężenia zasad i kwasów. Udowodnione jest również szybsze gojenie się ran i oparzeń osób, które stosują wadę alkaliczną. Zatem skąd pochodzi taka woda i jak ją otrzymać?

Woda tego typu pochodzi z topniejących lodowców i niestety, mało kto ma do niej dostęp. Na szczęście nowoczesne metody nauki, że taką wodę da się pozyskać w wyniku elektrolizy. Jonizator wody, bo o takim urządzeniu tutaj mowa, pomaga w otrzymaniu płynu, który powinien być podstawą naszego nawadniania. Skóra jest bardziej nawilżona, jędrna, wzmacnia się także nasz układ odpornościowy i łatwiej jest bronić się przed infekcjami. Jonizatory wody sprzedawane przez naszą firmę to gwarancja niezmiennie dobrej jakości i pewność, że dostarczamy naszemu organizmowi wszystkie niezbędne mikroelementy.